اقتصاد

وجوه سرقتی صهیونیست‌ها از اموال فلسطینیان 2 برابر شد

به گزارش گروه اقتصاد بین الملل خبرگزاری فارس به نقل از کانال هفت رژیم صهیونیستی، دفتر وزیر دارایی رژیم صهیونیستی روز پنجشنبه حکم بلوکه شدن ۱۰۰ میلیون شکل از محل درآمدهای مالیاتی تشکیلات خودگردان فلسطین را امضا کرد.

رژیم صهیونیستی بر خلاف قبل که هر بار ۵۰ میلیون شکل از درآمد مالیاتی فلسطینیان را بلوکه می‌کرد، این بار مبلغی دو برابر قبل را بلوکه کرده است. رژیم صهیونیستی مدعی است که به دلیل اینکه تشکیلات خودگردان فلسطین به خانواده‌های اسرا و شهدای فلسطینی مستمری ماهانه می‌دهد، این مبالغ را بلوکه می‌کند.

بر اساس این گزارش،  بتسلئیل اسموتریچ، وزیر دارایی رژیم صهیونیستی همچنین مبلع ۲۰۰ هزار شکل از محل درآمدهای مالیاتی فلسطینیان را هم به نفع خانواده‌های صهیونیست قربانی عملیات‌های مقاومتی فلسطینیان مصادره کرده است.

وزیر دارایی رژیم صهیونیستی همچنین گفته که برای اعمال سلسله تحریم‌هایی علیه تشکیلات خودگردان فلسطین به دلیل حمایت از عملیات‌های مقاومتی فلسطینیان علیه صهیونیست‌ها آماده می‌شود.

این اولین بار نیست که مقامات رژیم اشغالگر مقداری از درآمدهای مالیاتی فلسطینی‌ها را مصادره می‌کنند تا آن را به عنوان غرامت به خانواده‌های صهیونیست‌های کشته و مجروح در عملیات‌های مقاومتی فلسطینی ارائه کنند.

این در حالی است که تشکیلات خودگردان فلسطین از آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا که به تازگی به سرزمین‌های اشغالی و رام‌الله سفر کرده بود، خواست که رژیم غاصب صهیونیستی را برای توقف برداشت‌ از محل این درآمدها که از سال ۲۰۲۰ ادامه دارد، تحت فشار بگذارد.

پایان پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید


Source link

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا