اقتصاد

نرخ جدید پروازهای داخلی منتشر شد

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس روز گذشته بود که محمد محمدی، رئیس سازان هواپیمایی کشوری، به خبرگزاری فارس: پس از برگزاری جلسات شورای عالی هواپیمایی و شنیدن پیشنهادات انجمن شرکت های هواپیمایی و نمایندگان شرکت‌های هواپیمایی، نرخی بابت افزایش قیمت بلیت پروازهای داخلی مشخص شد و برای تأیید و تصویب به ستاد تنظیم بازار رفت و ستاد تنظیم بازار با افزایش ۲۹ درصدی قیمت بلیت پروازهای داخلی موافقت کرد.

به گفته محمدی بخش ایمنی پرواز اصلی ترین اولویت سازمان هواپیمایی کشوری است، همه تلاش ما این است که در این حوزه ایمنی پروازها به خطر نیفتد و در فضای تعاملی باید کار پیش برود.

معاون وزیر راه همچنین گفت که باید در موضوع سوخت ناوگان حمل و نقل هوایی نیز تصمیماتی در آینده نزدیک اتخاذ شود.

بنابراین گزارش امروز نرخنامه جدید پروازهای داخلی البته بدون عوارض متعلقه و مالیات منتشر شد.

در این نرخنامه به عنوان مثال قیمت مسیر تهران-شیراز، تهران-اهواز و تهران-مشهد یک میلیون و 400 هزار تومان (بدون عوارض متعلقه و مالیات) و قیمت مسیر شیراز-مشهد یک میلیون و 771 هزار تومان (بدون عوارض متعلقه و مالیات) اعلام شده است.

همچنین قیمت مسیر تهران – کیش 17,970,990 ریال بدن عوارض و مالیات و قیمت مسیر کیش – مشهد هم 20,960,000 ریال تعیین شده است.

جزئیات بیشتر قیمت مسیرها را می توانید در این فایل مشاهده کنید.    . 

مقصود اسعدی سامانی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس در این باره گفت: به نرخ های فعلی، حدود 10 درصد مالیات و 10 هزار تومان عوارض اضافه می شود.

پایان پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید


Source link

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا