سیاست

محسن آرمین: اصلاح‌طلبان اصرار دارند بهزاد نبوی ریاست جبهه اصلاحات را بر عهده گیرد

محسن آرمین فعال سیاسی و عضو جبهه اصلاحات ایران در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی فارس با اشاره به موضوعات مطرح شده در اولین جلسه اعضای جدید جبهه اصلاحات گفت: در این جلسه تمام اعضا اصرار داشتند که آقای نبوی، ریاست جبهه اصلاحات را بر عهده بگیرند.

وی در پاسخ به اینکه طی روز های گذشته صحبت‌هایی مبنی بر ریاست وی یا آقایان هاشمی، رسولی و خانم منصوری برای ریاست در جبهه اصلاحات مطرح است، گفت: چنین موضوعی صحت ندارد و بنده به هیچ عنوان گزینه ریاست جبهه اصلاحات نیستم.

این در حالی است که بهزاد نبوی 23 خرداد در حاشیه جلسه مجمع عمومی مجمع وزیران ادوار جمهوری اسلامی گفته است: همچنان عضو جبهه اصلاحات ایران هستم و «عدم آمادگی خود» را برای ریاست دوره جدید این سازوکار اجماعی که به‌زودی آغاز می‌شود، اعلام کرده‌ام.

پیش‌تر غلامرضا ظریفیان شفیعی عضو جبهه اصلاحات ایران در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اشاره به برگزاری اولین جلسه اعضای جدید جبهه اصلاحات، گفته بود: محتوای جلسه بیشتر حول محور گفت‌وگوی اعضای جدید با یک دیگر که بعد از مدت‌ها دور هم جمع شده بودند، قرار داشت و در این جلسه به تصمیم گیری خاصی نرسیدیم و اعضای هیئت رئیسه انتخاب نشدند و قرار شد در جلسه بعدی اعضای هیئت رئیسه و دبیر جبهه اصلاحات مشخص شوند.

بنابرخبری که پیشتر منتشر شد اعضای حقیقی جدید جبهه اصلاحات به شرح زیر است: 1- بهزاد نبوی 2_ فخرالسادات محتشمی پور  3-محسن امین زاده  4_محمدرضا جلایی پور  5_عماد بهاور  6-بدرالسادات مفیدی  7- سیدحسن رسولی  8-معروف صمدی  9- اسماعیل گرامی مقدم  10- فاطمه سعیدی  11-محسن هاشمی  12- غلامرضا ظریفیان 13محمد مقدم  14-آذر منصوری  15_محسن آرمین

پایان پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید


Source link

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا