اقتصاد

عرضه فوق‌العاده شاهین و کوییک از چهارم بهمن/ شاهین با قیمت 344 میلیون و 747 هزار تومان عرضه می‌شود

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس گروه خودروسازی سایپا از روز سه‌شنبه 4 بهمن فروش فوق‌العاده برخی از محصولات خود را آغاز خواهد کرد. 

براین اساس متقاضیان از ساعت 14 روز سه‌شنبه مورخ 4 بهمن 1401 در صورتی که دارای حساب وکالتی و موجودی به میزان مبلغ مندرج در بخشنامه جهت خودرو درخواستی بوده و دارای شرایط ثبت‌نام مطابق محدودیت‌های این بخشنامه باشند، می‌توانند با ورود به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا به آدرس https://saipa.irancar.com پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کدکاربری و رمز عبور اخذ شد از سایت، نسبت به انتخاب خودرو و ثبت نام تا زمان تکمیل ظرفیت اقدام کنند. 

همچنین امکان پیش‌ثبت‌نام در طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نیز از ساعت 14 روز سه‌شنبه مورخ 4 بهمن 1401 به مدت 3 روز جهت متقاضیان این طرح فراهم است و فرآیند فروش از طریق تعریف حساب وکالتی شامل متقاضیان طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نیست.

در این عرضه دو خودرو  خودروی کوییکR پلاس اتوماتیک آپشنال به قیمت 2.975.180.000 ریال و همچنین شاهین G به قیمت 3.447.470.000 ریال عرضه خواهد شد. 

همچنین این شرکت خودروسازی فروش سه محصول شرکت زامیاد (نیسان تک سوز آپشنال فرمان هیدورلیک، نیسان دوگانه سوز آپشنال، نیسان دو گانه سوز آپشنال با لاستیک رادیال) را از مورخ 1 بهمن 1401 از طریق سایت اینترنتی تا زمان تکمیل ظرفیت آغاز کرده است. 

به گزارش فارس نکته قابل توجه در عرضه شاهین به قیمت 3.447.470.000 ریال این است که این قیمت، قیمت نهایی این خودرو در بورس کالا است که براساس قیمت کارخانه‌ای خودرو به‌علاوه مالیات بر ارزش افزوده، عوارض و کارمزد معامله می‌شود.

به عبارتی قیمت کارخانه‌ای خودرو شاهین در واقع 3.039.072.000 ریال است که به علاوه هزینه‌های مذکور قیمت آن به 3.447.470.000 ریال در بورس کالا افزایش می‌یابد که خودروساز نیز قیمت پایه خود را قیمت نهایی عرضه در بورس‌ در نظر گرفته‌ است‌.‌

پایان پیام/ 
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید


Source link

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا