اقتصاد

اختلال کامل در سایت ایران‌خودرو دیزل در مدت کوتاه ثبت‌نام پیکاپ اتوماتیک

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس شرکت ایران خودرو دیزل پیش از این از اولین عرضه محصول پیکاپ فوتون بنزینی اتوماتیک از روز شنبه یکم بهمن‌‌ خبر داده بود؛ این اولین عرضه پیکاپ فوتون بنزینی اتوماتیک‌ بود.

طبق اعلام ایران خودرو دیزل، پیکاپ فوتون اتوماتیک در این طرح به صورت قیمت قطعی و با موعد تحویل اسفندماه و در دو رنگ مشکی و سفید به مشتریان عرضه ‌می‌شود؛ در این طرح فروش برای رعایت حقوق خریداران، هر کد ملی صرفا قادر به ثبت سفارش درخواست خرید یک خودرو بود و خریداران نباید سابقه خرید محصول پیکاپ از شرکت ایران خودرو دیزل در یک سال گذشته را داشته باشند.

اما بلافاصله پس از شروع ساعت ثبت‌نام در 10 صبح امروز، سایت ایران‌ خودرو دیزل با اختلال کامل مواجه شد؛ این را چندین نفر از مخاطبان فارس گفتند؛ به گفته آنها، همزمان با شروع ثبت‌نام فوتون، سایت ایران‌خودرو دیزل با اختلال کامل مواجه شد و حتی امکان ورود به سایت هم وجود نداشت.

یکی از مخاطبان به فارس گفت که در طول زمان کوتاه ثبت‌نام، بارها با تلفن همراه و همچنین کامپیوتر شخصی قصد ورود به سایت ایران خودرو دیزل و ثبت‌نام داشتیم که به هیچ عنوان سایت باز نمی‌شد اما بلافاصله پس از پایان زمان ثبت‌نام، سایت به راحتی باز شد.

به گفته این مخاطب، ممکن است ایران‌خودرو دیزل آماری اعلام کند که در همین مدت کوتاه افراد زیادی به راحتی ثبت‌نام کرده باشند در حالی که ما و چندین تن از نزدیکان تلاش کردیم ثبت‌نام این خودرو را انجام دهیم اما به هیچ عنوان امکان ورود به سایت ایران‌خو‌درو دیزل فراهم نبود.

وی افزود: اینکه همزمان با اعلام نتایج قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده ایران خودرو، ثبت‌نام فوتون‌ها هم بدون اطلاع‌رسانی کامل قبلی انجام شد، جای تأمل دارد.

این متقاضی خودرو اضافه کرد: بلافاصله پس از رفع اختلال و باز شدن سایت، اطلاعیه پایان زمان ثبت‌نام فوتون و تکمیل ظرفیت هم در آن درج شد‌.

خبرگزاری فارس منتظر دریافت توضیحات ایران‌خودرو دیزل در این‌باره است.

پایان پیام/‌
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید


Source link

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا